Modus | Home page

CEDEG CZ-SK CISO CLUB

CO JE CEDEG ČESKO-SLOVENSKÝ CISO CLUB?

 

CISO CLUB je VIP platformou pro výhradní setkávání ředitelů kyberbezpečnosti a kyberbezpečnostních manažerů významných firem a organizací.

 

Při setkání jádrové skupiny nově vytvořeného Česko-Slovenského CISO CLUBu, které proběhlo dne 22. 11. 2022, byl položen základ pro pravidelná setkávání a besedy s pozvanými odbornými hosty nového VIP uskupení skupiny CSO ředitelů a kyberbezpečnostních manažerů. Hlavním partnerem prvních setkání byla společnost Trend Micro.

 

Nejedná se pouze o networkingovou platformu se zajímavými odbornými prezentacemi, ale také o prostředí, které diskutuje aktuální témata s možností generování podnětů pro rozhodování centrálních institucí v Česku a na Slovensku.

 

Česko-Slovenský CISO Club se schází 6x ročně, 3x v Praze a 3x v Bratislavě, v počtu 20-35 diskutujících účastníků na akci.

 

Příští setkání CEDEG Česko-Slovenského CISO Clubu se uskuteční na zámečku v Mikulově 12. června 2024. Setkání bude součástí Czech - Slovak Technology Summitu.

Možnost registrace ZDE

 

 

 

PŘIPRAVOVANÁ SETKÁNÍ 2024

12. 6. 2024      Mikulov Castle

2. 10. 2024      Bratislava (probable space for the event – Restaurant Parlament)

21. 11. 2024    Praha (probable space for the event – Truhlárna)

3. 12. 2024      Bratislava (probable space for the event – Restaurant Parlament)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stretnutie “CEDEG Česko-Slovenského CISO Clubu” – Bratislava, 5. 12. 2023

 

Dňa 5. 12. 2023 sa konalo ďalšie spoločné stretnutie Česko-Slovenského CISO clubu na Slovensku, v Bratislave v priestoroch Restaurant Parlament.

Participujúci manažéri diskutovali podrobne témy z oblasti poistenia kyberbezpečnostných rizík podľa rôznych prípadov ich riešení vo firemnom aj verejnom sektore.

Prezentujúcimi boli: Maroš Barabas (Aricoma) a Ivan Holly (Colonnade Insurance S. A., Branch Slovakia)

Veľké poďakovanie patrí aj partnerovi akcie, spoločnosti Colonnade Insurance S. A., Branch Slovakia.

Tešíme sa na ďalšie stretnutie slovenskej časti „CEDEG Česko-Slovenského CISO CLUBu“ v Bratislave, ktoré je naplánované na 1. 2. 2024.

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Setkání členů "CEDEG ČESKO-SLOVENSKÉHO CISO CLUBu" 30. 11. 2023 v Praze

Dne 30. listopadu v Praze proběhlo další setkání Česko-Slovenského CISO CLUBu, který je uzavřenou odborně networkingovou skupinou pro ředitele kybernetické bezpečnosti a manažery kybernetické bezpečnosti velkých firem a organizací.
 
CZ-SK CISO Club je prostředí pro sdílení zkušeností a diskuse nad nejaktuálnějšími odbornými tématy digitální bezpečnosti. Tématem tohoto setkání bylo dodržování zásad a principů nulové důvěry (Zero Trust), který je v současnosti jedním z nejvhodnějších postupů, jak co nejkomplexněji zabezpečit informační systémy ve firmách a organizacích.
 
Děkujeme za podnětné prezentace a následnou diskusi: Juraj Turský (AERO Vodochody AEROSPACE a.s.), Pavel Hejduk (ČEZ) a Martin Kylián (F5).
 
Příští akcí CZ-SK CISO Clubu je setkání slovenské části klubu v Bratislavě dne 5. 12. 2023.
 
Partnerem tohoto setkání byla společnost F5.


 
Programem provázel předseda představenstva CEDEG, z.s. Ivo Říha.

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Setkání členů "ČESKO-SLOVENSKÉHO CISO CLUBu" 26. 9. 2023 v Bratislavě

 

První slovenské setkání se uskutečnilo uskutečnilo dne 26. září 2023 v Bratislavě. Tato událost byla charakterizována zajímavými příspěvky a podnětnou diskusí v tématech Zero Trust.  

Během setkání měli účastníci možnost diskutovat s řediteli digitální bezpečnosti a manažery kyberbezpečnosti předních firem a organizací.  Součástí programu byla také prezentace koncepce Česko-Slovenského CISO Clubu, jeho budoucího směřování a možnost členství v klubu.

Hlavní partner akce: Trend Micro. Akce byla realizována za podpory Evolution Equity Partners

 

   

 

Přednášejícími byli: Roman Varga z DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s., Radek Vopěnka z Aricoma a Peter Tyko z Trend Micro.
Programem provázeli předseda představenstva CEDEG Ivo Říha a 1. místopředseda představenstva CEDEG, z.s. a CTO Aricoma Maroš Barabas.

Další setkání CEDEG Česko-Slovenského CISO Clubu je naplánováno na 30. listopadu v Praze a 5. prosince v Bratislavě.

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Setkání členů "ČESKO-SLOVENSKÉHO CISO CLUBu" 18. 4. 2023 v Praze

 

Další setkání uzavřené VIP skupiny ředitelů kybernetické bezpečnosti a manažerů kybernetické bezpečnosti velkých firem a organizací v rámci Česko-Slovenského CISO Clubu proběhlo 18.4. v klubu Endorfin v Praze. CZ-SK CISO Club je jednou z hlavních platforem z portfolia kyberbezpečnostních aktivit středoevropského uskupení CEDEG. Jedná se o prostředí sdílení zkušeností a diskuse nad nejaktuálnějšími odbornými tématy digitální bezpečnosti. Tentokrát se program týkal DDOS útoků a zkušeností s nimi. Přednášejícími byli mj. Leoš Klofáč, CISO SAZKA, Filip Kolar z F5, Tomas Fejfar z ČSOB a Zdenek Grmela z T-Mobile.

Příští akcí CISO Clubu je setkání slovenské části klubu v červnu v Bratislavě.

Hlavní partner akce: Trend Micro, Partner akce: F5.

.  

 

Programem provázel předseda představenstva CEDEG, z.s. Ivo Říha a člen představenstva CEDEG, z.s. a CTO AEC Maros Barabas.

Zajištění akce: Lucie Freiberg.

 

 

 

 

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________