Modus | Home page

Příležitost získání dotace na účast na veletrhu Hannover Messe 2024!

Novinka

Rádi bychom Vás informovali o velmi výhodné možnosti, představit Vaše produkty a technologie na mezinárodním strojírenském veletrhu Hannover Messe, který se koná 22. - 26. dubna 2024 v Hannoveru.


Veletrh Hannover Messe pokrývá celé spektrum strojírenského průmyslu, nedílnou součástí je automatizace, digitalizace a robotizace a samozřejmě s tím neodmyslitelně související bezpečnost a ochrana IT technologií.

 

Veletrh Hannover Messe 2024 je zařazen do oficiálních účastí MPO ČR, do kategorie C. Cílem kategorie C je umožnit každému vystavovateli umístit vlastní expozici do preferované výstavní haly podle nomenklaturního členění veletrhu.

MPO poskytne vystavovatelům finanční příspěvek nejen na pořízení výstavní plochy, ale rovněž na pokrytí nákladů na stavbu expozice 5 až 9 m2. MPO dále hradí základní registrační poplatek.

Veškeré informace k oficiálním účastem naleznete na webu MPO: https://www.mpo.cz/cz/zahranicni-obchod/podpora-exportu/vystavy-veletrhy/ceske-oficialni-ucasti-podminky-ucasti-na-veletrzich-a-prihlaska-vystavovatele--249230/. Kontaktní osobou je paní Marcela Kleníková.

 

Chcete představit Vaše technologie na mezinárodním veletrhu? Směřujete Váš export do Německa? Tak neváhejte využít této výhodné nabídky.

 

Při vyplnění přihlášky do 15. září 2023 poskytuje pořadatel slevu na výstavní plochu!

Jestliže vás tato informace zaujala a máte zájem o více informací k veletrhu, k nákladům nebo k finanční podpoře, můžete kontaktovat výhradní zastoupení pořadatele v ČR, paní Naďu Lichte, info@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 548, 775 663 700, www.hannovermesse.de/en/